דק סינטטי

דק סינטטי - לקבל פתרונות טכנולוגים מתקדמים

אחד מפתרונות העיצוב המומלצים במיוחד לגינה או לחצר הוא הדק הסינטטי. זהו פתרון עיצובי, המשלב באופן מושלם בין טכנולוגיה מתקדמת לבין מראה בלתי רגיל. הוא מתאים לכל אזור והוא מוצע בשלל של סגנונות ואפשרויות.

מהו דק סינטטי?

דק סינטטי עשוי משילוב של חומרים מלאכותיים, חומרים סינטטיים וכן מחומרים טבעיים. הוא כולל אמנם אחוז נמוך של עץ טבעי, אולם מבוסס ברובו על חומרים סינטטיים. בשל תכונותיהם של חומרים אלה, מתאים דק סינטטי לעיצוב חוץ. הוא עמיד בתנאי מזג אוויר קיצוני, וחשיפה רבה לשמש איננה פוגעת בו או שוחקת אותו. שלא כמו עץ רגיל, הנוטה לדהות עם הזמן, דק סינטטי מסוגל לספוג כמויות רבות של שמש ולכן איננו דוהה. דק סינטטי נחשב משטח מושלם בגינות רבות, לאור רכותו וגמישותו הרבה, בהשוואה לדק מסוג אחר, כמו איפאה, למשל. זהו דק נפוץ ומבוקש במיוחד בקרב רבים, המעוניינים ליהנות מיתרונותיו השונים

מדוע זה כל כך כדאי?

דק סינטטי כולל לא מעט יתרונות, שהופכים אותו לפתרון ריצוף מצוין. ראשית, דק סינטטי שומר על איכות הסביבה, בשל מרכיביו השונים והטכנולוגיה הירוקה, שמעורבת ביצירתו. דק סינטטי, בהשוואה לריצופים מסוג אחר, נחשב גם עמיד במיוחד. הטכנולוגיה הכול כך מתקדמת שמעורבת בייצורו, מביאה אותו לדרגת איכות גבוהה ביותר, לצד חוזק ועמידות גבוהים גם כן. בשל כך, דק סינטטי איננו מושפע מתנאי מזג האוויר וגם איננו עלול להיפגע מחרקים שונים.

יתרון נוסף וחשוב של הדק הסינטטי הוא המראה והעיצוב שלו. דק סינטטי נהנה ממראה הומוגני וחלק. הוא נראה כמו עץ רגיל וכולל מספר רב של גוונים שונים, אותם ניתן להתאים לכל מקום ולכל סגנון. גם התקנתנו ותחזוקתו של הדק הסינטטי נחשבות פשוטות יותר. כדי לשמור על מראהו היפהפה, אין צורך בתחזוקה שוטפת שבועית, כי אם אחת לחצי שנה או שנה. דק סינטטי מחזיק מעמד שנים ארוכות ונשאר עמיד ואיכותי לאורך זמן.

פתרון ריצוף עמיד ויפהפה

אם אתם מחפשים פתרון ריצוף לחצר או לגינה שלכם, שילווה אתכם שנים רבות, דק סינטטי הוא אחד הפתרונות המתאימים ביותר. אנו, בחברת "פאר הפרקטים", מציעים לכם מגוון של דקים, לרבות דק סינטטי, שיותאמו בהתאם לאזור בו אתם מעוניינים להתקין אותו ובהתאם לצרכיכם השונים. הצוותים המקצועיים שלנו עומדים לרשותכם לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ ועד שלב התקנת הדק, ומבטיחים לשרתכם ברמה הגבוהה ביותר. הניסיון שלנו, והידע המקצועי שרכשנו, מאפשרים לנו להציע לכם פתרונות איכותיים, העומדים בסטנדרטים גבוהים במיוחד. אנו מציעים שירות אישי וליווי צמוד. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום וליהנות משפע של פתרונות איכותיים ומובילים, שיהפכו את החצר או המרפסת שלכם לאחד האזורים היפים ביותר בבית.

למידע ובירורים על דק סינטטי התקשרו עכשיו - 1800-801-811